КрНУ ім. М. Остроградського запрошує прийняти участь у конкурсі презентацій «Моя школа – краща!»

Кафедра економіки КрНУ ім. М.Остроградського проводить конкурс презентацій «Моя школа – краща!». До участі у конкурсі запрошуються учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, студенти коледжів і технікумів.

Учасникам пропонується у формі презентації оригінально представити свій навчальний заклад у різних аспектах: історія, досягнення у навчанні, науковій діяльності, спорті, культурна та соціальна діяльність, професіоналізм вчителів, внутрішній клімат, унікальність, гасло навчального закладу.

Undefined

У КрНУ відбулась ІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція

Undefined

8-10 листопада на базі кафедри економіки КрНУ було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну Інтернет-конференцію "Стратегічно-інноваційний розвиток суб'єктів економічної системи в умовах глобалізації".

На базі кафедри економіки було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію

Undefined

28-30 листопада на базі кафедри економіки КрНУ було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію "Стратегічні перспективи розвитку економічних суб'єктів в нестабільному економічному середовищі".

Викладачі кафедри отримали грант на проект «Адаптація внутрішньо переміщених студентів до нових студентських громад»

Викладачі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, які є випускниками «Відкритого світу» - програми, що фінансується Конгресом США та здійснюється Центром лідерства «Відкритий світ» при бібліотеці Конгресу США - Маслак Ольга Іванівна, Пряхіна Катерина Андріївна та Бала Володимир Володимирович отримали грант за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні на реалізацію проекту «Адаптація внутрішньо переміщених студентів до нових студентських громад».

English
Теги: