Викладачі кафедри отримали грант на проект «Адаптація внутрішньо переміщених студентів до нових студентських громад»

Викладачі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, які є випускниками «Відкритого світу» - програми, що фінансується Конгресом США та здійснюється Центром лідерства «Відкритий світ» при бібліотеці Конгресу США - Маслак Ольга Іванівна, Пряхіна Катерина Андріївна та Бала Володимир Володимирович отримали грант за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні на реалізацію проекту «Адаптація внутрішньо переміщених студентів до нових студентських громад». В рамках проекту будуть проведені заходи, спрямовані на надання підтримки внутрішньо переміщених студентів, щодо адаптації їх до нових умов.

Проект передбачає проведення інформаційних тренінгів для всебічної документально-юридичної, соціально-економічної  та психологічної підтримки внутрішньо переміщених студентів. Заходи будуть здійснюватися на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (КрНУ), а також буде залучено представників  вищих навчальних закладів: Національного технічного університету ХПІ, Кременчуцького інституту ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля». Даний проект має мобілізувати студентів, підвищити їх роль у соціумі, а також виховувати у студентської громади повагу та толерантність по відношенню до внутрішньо переміщених студентів.

Графік запланованих заходів  буде оголошено у вересні на сайті КрНУ. За підсумками проекту будуть опубліковані матеріали з отриманими результатами для розповсюдження інформації.

English
Теги: 

Add new comment