Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність

Положення про порядок перезарахування результатів навчання для учасників програм кредитної академічної мобільності у КрНУ

Витяги з протоколів засідання предметної комісії ФЕУ КрНУ про перезарахування та визнання результатів навчання здобувачів

Успішне завершення віртуальної міжнародної академічної мобільності «Data Analysis and Presentation Skills: the PwC Approach Specialization» викладачів та здобувачів кафедри економіки за підтримки «Price water house Coopers»

Участь в українсько-естонській програмі міжнародної віртуальної академічної мобільності викладачів та здобувачів кафедри економіки

Міжнародне стажування «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» (Польща – Україна)

Академічна мобільність здобувачів

University of Occupational Safety Management in Katowice

У листопаді 2020 року Вищою школою управління охороною праці в Катовіце було проведено триденний тренінг «Економіка 4.0 в світлі теорії ситуаційного управління».
 
Лектор: Павел Мьонсек – психолог, коуч, бізнес-тренер 5 рівня кваліфікації EQF (Європейська система кваліфікацій), тренер з рекомендацією 1-го ступеня Польської Психологічної Асоціації, практикуючий бізнес-консультант з питань розробки стратегій, радник з питань реструктуризації підприємств.
 

Сертифікати викладачів

Cертифікати здобувачів

 

Академічна мобільність Горпенко К.Е. на факультеті економіки Університету Матея Бела за програмою "Business Economics and Management"

Академічна мобільність Кабатової Юліанни Олександрівни у Вроцлавському економічному університеті за програмою "Business Studies/ Economics"

Академічна мобільність Александровського Д.О. на факультеті економіки Університету Матея Бела за програмою "Business Economics and Management"

 

Програми академічної мобільності між ЗВО України

Про впровадження програми академічної мобільності у рамках угоди між ЗВО (Наказ про реалізацію програми з Черкаським державним технологічним університетом)

Наказ про прослуховування курсу (Черкаський державний технологічний університет)

Лист Ректору ЧДТУ

Розпорядження ФЕУ про направлення студентів № 10

Заяви студентів

Академічна мобільність викладачів

Викладачі групи забезпечення та здобувачі вищої освіти беруть активну участь у різних програмах обміну. Так, у 2010 р. доцентом кафедри економіки Маслак О.І., у 2013 р. доцентом кафедри економіки Балою В.В., у 2015 році аспіранткою кафедри економіки Пряхіною К. А. було виграно гранти Бібліотеки Конгресу США за програмою «Відкритий світ», в рамках якої були презентовані напрацювання в галузі інноваційних підходів в системі освіти в коледжі USS (м. Розбург, штат Орегон).

У 2016 році проф. Маслак О.І. за запрошенням для читання лекцій з «Бізнес-економіки» відвідала Мішкольцький університет (Угорщина).

У 2016 році викладачами кафедри економіки було отримано грант Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні «Students for Academic Integrity», обсягом фінансування 27 тис. грн., у 2017 році - грант бібліотеки конгресу США «Adaptation of internally displaced students for new student communities», обсягом фінансування 35,755 тис. грн.

У 2018 році магістрант 5 курсу спеціальності «Економіка» (теперішній здобувач ОНП «Економіка (PhD)), навчався за програмою обміну Erasmus+ у Словаччині.

У 2018 р. Скрипнюк (Кривонос, Воробйова) К.О. – брала участь у міжнародному проєкті - науково-практичній конференції - Сучава (Румунія).

У 2019 році доц. Пирогов Д.Л. брав участь у міжнародному проєкті (відповідно до договору про співпрацю) (стажування) Університета Чехії (Vysoká škola technical a ekonomická v Českých Budějovicích), (Чеська Республіка, 2019 р.) з Курсу навчання в рамках програми «Management, Economy and Subsidies of An Enterprise» (з метою сприяння покращення рівня володіння англійською мовою).

У 2019 році Гришко Н.Є. та Маслак О.І. взяли участь у міжнародному проєкті - науково-педагогічне стажування - Jesuit University Ignatianum in Krakow, (Польща), що сприяло покращенню рівня володіння англійською мовою (Отримання Certificate B2 (Date: 12.10.2019, Venue: Kremenchug (UA), Reference Number: 72KR51455DP09) та дозволило визначити можливості та індикатори розвитку системи вищої освіти за кордоном, набути досвід з питань організації навчального процесу з економіки, менеджменту, права (впровадження активних методів навчання та викладання дисциплін економічного спрямування).