На кафедрі економіки відбувся онлайн-семінар "Молодіжна наука в Україні: проблеми, перспективи, можливості"

15 травня 2020 року на кафедрі економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського в рамках Дня науки було проведено онлайн-семінар для студентів членів товариства молодих науковців на тему «Молодіжна наука в Україні: проблеми, перспективи, можливості». Семінар провела завідувач кафедри економіки, д.е.н., проф. Маслак Ольга Іванівна. Подія викликала неабияку зацікавленість з боку учасників.

Українська

На кафедрі економіки відбулось засідання круглого столу "Економічні наслідки пандемії: виклики та можливості"

13 травня 2020 року на кафедрі економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського в рамках Дня науки було проведено засідання круглого столу в онлайн форматі зі здобувачами вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня «Економічні наслідки пандемії: виклики та можливості». До засідання круглого столу висловили бажання приєднатись студенти-члени товариства молодих науковців, які були приємно вражені попередніми науковими заходами кафедри економіки.

Українська

На кафедрі економіки відбувся онлайн-семінар «Академічна доброчесність та академічна свобода як обов’язкові складові розвитку сучасної української науки»

11 травня 2020 року на кафедрі економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського в рамках Дня науки було проведено онлайн-семінар для студентів-членів товариства молодих науковців та аспірантів «Академічна доброчесність та академічна свобода як обов’язкові складові розвитку сучасної української науки».

Українська

Кафедра економіки КрНУ запрошує взяти участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка»

Згідно Листа підтримки Державної наукової установи «Інститут Модернізації змісту освіти» №22.1/10-531 від 25.02.2020 р. «Щодо проведення Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт» на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського у травні-червні 2020 року буде проходити Міжнародний конкурс студентських наукових робіт.

Українська

У КрНУ відбулась IV Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція з міжнародною участю

13-15 березня на базі кафедри економіки КрНУ було проведено ІV Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію «Стратегічні перспективи розвитку економічних суб’єктів в нестабільному економічному середовищі».

Українська

Викладачі кафедри економіки взяли участь у написанні підручника «Економіка підприємництва» ОНПУ

Наприкінці березня 2020 року на кафедрі «Підприємництва і торгівлі» Одеського національного політехнічного університету було презентовано підручник «Економіка підприємництва», авторський колектив якого представлений 39 викладачами із 15 закладів вищої освіти з 8 міст України. 

Українська

Під керівництвом завідувачки кафедри економіки було проведено дистанційну акредитацію в КПІ ім. Ігоря Сікорського!

9-11 квітня 2020 року експертна група у складі Ольги Маслак (керівник), Людмили Бухаріної, Галини Запши, Михайла Орлика провела дистанційну акредитацію освітніх програм «Менеджмент і бізнес-адміністрування» та «Медіаменеджмент та адміністрування у видавничо-поліграфічній галузі» (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»).

Висококваліфіковані експерти показали злагоджену командну роботу, навіть, у незвичному для них, форматі.

Українська

Сторінки