КрНУ ім. М. Остроградського запрошує прийняти участь у конкурсі презентацій «Моя школа – краща!»

Кафедра економіки КрНУ ім. М.Остроградського проводить конкурс презентацій «Моя школа – краща!». До участі у конкурсі запрошуються учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, студенти коледжів і технікумів.

Учасникам пропонується у формі презентації оригінально представити свій навчальний заклад у різних аспектах: історія, досягнення у навчанні, науковій діяльності, спорті, культурна та соціальна діяльність, професіоналізм вчителів, внутрішній клімат, унікальність, гасло навчального закладу.

Невизначено

У КрНУ відбулась ІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція

Невизначено

8-10 листопада на базі кафедри економіки КрНУ було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну Інтернет-конференцію "Стратегічно-інноваційний розвиток суб'єктів економічної системи в умовах глобалізації".

На базі кафедри економіки було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію

Невизначено

28-30 листопада на базі кафедри економіки КрНУ було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію "Стратегічні перспективи розвитку економічних суб'єктів в нестабільному економічному середовищі".

На базі кафедри відбувся "Підсумковий семінар з підбиття підсумків проведених заходів в рамках гранту "Адаптація внутрішньо переміщених студентів до нових осередків за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні".

30 листопада у рамках гранту на проект "Адаптація внутрішньо переміщених студентів до нових студентських громад" в аудиторії 5408 на базі кафедри економіки відбувся заключний етап даного заходу, на якому було підбито підсумки усієї попередньої роботи.

Основні результати:

- визначено основні проблеми, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи в Україні;

- розглянуто досвід інших країн у роботі із даною категорією населення;

Українська
Теги: 

Викладачі кафедри отримали грант на проект «Адаптація внутрішньо переміщених студентів до нових студентських громад»

Викладачі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, які є випускниками «Відкритого світу» - програми, що фінансується Конгресом США та здійснюється Центром лідерства «Відкритий світ» при бібліотеці Конгресу США - Маслак Ольга Іванівна, Пряхіна Катерина Андріївна та Бала Володимир Володимирович отримали грант за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні на реалізацію проекту «Адаптація внутрішньо переміщених студентів до нових студентських громад».

Українська
Теги: 

Відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності 8.18010012 «Управління інноваційною діяльністю» за освітнім ступенем «Магістр»

Згідно листа Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 12.10.2015 р. № 21/10-451 Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського призначено базовими вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності 8.18010012 «Управління інноваційною діяльністю» за освітнім ступенем «Магістр». Організацію та проведення конкурсу було покладено на кафедру економіки.

Українська

Відбулася І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція

Українська
21-23 березня 2017 року на базі кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Стратегічні перспективи розвитку економічних суб’єктів в нестабільному економічному середовищі».
 
Основним завданням конференції була консолідація наукових досягнень, направлених на розробку рекомендацій щодо рішення проблем розвитку суспільства в умовах нестабільного економічного середовища.
 

Сторінки