Національне агентство на вістрі інноваційних технологій!!!

3 квітня 2020 року відбулося спільне консультаційне засідання голови NAQA та його заступників з експертами та представниками ЗВО.

Під час зустрічі-інструктажу було протестовано платформу ZOOM, оцінено її можливості та переваги для дистанційних акредитацій ОП ЗВО. Використання цієї платформи дозволило спілкування більше 90 учасників.

Дякуємо керівництву та експертам NAQA за новий досвід та можливість продовжити процес акредитацій в умовах карантину!

Українська

3 квітня відбулось чергове засідання кафедри економіки

03.04.2020 р. було проведено чергове засідання кафедри економіки в онлайн режимі. Згідно порядку денного були розглянуті наступні питання: 

1. Обговорення результатів роботи викладачів кафедри за тиждень (30.03-03.04.2020 р.).
Інформація: зав. кафедрою.

2. Завдання колективу кафедри на наступний тиждень (06.04-10.04.2020 р.).
Інформація: зав. кафедрою.

3. Стан результатів самооцінювання ОНП «Економіка» підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти та заходи щодо удосконалення даної ОНП.
Інформація: зав. кафедрою.

Українська

Консультації тривають незважаючи ні на що!

31.03.2020 р. відбулося спільне засідання викладачів кафедри економіки зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня. Були обговорені наступні питання.

Було скориговано плани роботи над кваліфікаційними дослідженнями, узгоджено графіки консультацій, звітів за проміжними етапами бакалаврських робіт. Зав. кафедрою проф. Маслак О.І. наголосила на дотриманні норм академічної доброчесності.

Ми віримо в професіоналізм викладачів кафедри економіки та креативність наших здобувачів! Карантин не стане на заваді шляху до дипломів!!!

Українська

27 березня відбулось засідання кафедри економіки в он-лайн режимі

Діджиталізація в дії. В нинішніх умовах ми оперативно переводимо нашу роботу у віртуальний простір. Так, 27.03.2020 р. було проведено засідання кафедри економіки в он-лайн режимі. Згідно порядку денного були розглянуті наступні питання: 

1. Обговорення застосування діджитал-технологій в освітньому процесі.
Інформація: зав. кафедрою.

Українська

Результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

20 березня 2020 року у рамках ІІ туру було підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей зі спеціалізації «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища».

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 73 студентських наукових робіт (94 авторів), що надійшли з 28 закладів вищої освіти.

Українська

Відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти

19 березня 2020 року у рамках ІІ туру було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Інноваційна діяльність» освітнього ступеня «магістр».

Конкурсна комісія розглянула 23 дипломні роботи, що надійшли з 10 закладів вищої освіти.

Українська

Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

Українська

Наказ МОН № 406 від 16.03.2020 року

Сторінки