24 квітня 2019 року на базі кафедри економіки відбулось секційне засідання XXVI Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених "Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства"

Секція № VII «Механізми регулювання інноваційних процесів у національному господарстві» була представлена 6 доповідями. У роботі секції взяли участь 4 студенти бакалаврату кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, 1 магістрант, 1 учень Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь» та 2 іноземних студенти, які представляли заклади вищої освіти Польщі та Грузії.

Під час роботи секційного засідання було заслухано доповіді учасників конференції та проведено їх обговорення. Предметом дискусій стали питання становлення цифрової економіки в Україні та розвитку зовнішньої торгівлі України з ЄС, які в умовах сьогодення є актуальними. За результатами роботи секції було відзначено 3 найкращі доповіді, у яких було розглянуто перспективні напрями інноваційного розвитку національної економіки, зокрема:

1. Маркетплейси як складова цифрової економіки в Україні, доповідач Нємикіна К. О., науковий керівник Лозовик Д. Б.;

2. Сутність та складові експортного потенціалу агропромислового комплексу України, доповідач Ткач Т. П., науковий керівник Іщенко С. В.;

3. Зовнішня торгівля України з ЄС: тенденції та перспективи, доповідач Писаренко Н. Ю., науковий керівник Кривонос К. О.

Оргкомітет конференції висловлює щиру подяку всім учасникам секційного засідання, бажає творчих здобутків та запрошує до співпраці у наступному році!

 

Українська

Додати новий коментар