27 березня відбулось засідання кафедри економіки в он-лайн режимі

Діджиталізація в дії. В нинішніх умовах ми оперативно переводимо нашу роботу у віртуальний простір. Так, 27.03.2020 р. було проведено засідання кафедри економіки в он-лайн режимі. Згідно порядку денного були розглянуті наступні питання:

1. Обговорення застосування діджитал-технологій в освітньому процесі.
Інформація: зав. кафедрою.

2. Звіт викладачів кафедри економіки за період із 12.03.2020 р. по 27.03.2020 р. про виконання навчальних доручень у межах другої половини робочого дня (методичної, наукової, організаційної складової) з урахуванням індивідуальних планів та пріоритетності завдань забезпечення дистанційної форми проведення навчальних занять (згідно п. 1.2 наказу в.о. ректора по університету від 17.03.2020 № 55-1).
Інформація: всі викладачі.

3. План-графік виконання викладачами кафедри навчальних доручень у межах другої половини робочого дня (методичної, наукової, організаційної складової) з урахуванням індивідуальних планів та пріоритетності завдань забезпечення дистанційної форми проведення навчальних занять (згідно п. 1.2 наказу в.о. ректора по університету від 17.03.2020 № 55-1) на період з 30.03.2020 р. по 03.04.2020 р.
Інформація: всі викладачі.

4. Про хід виконання випускних робіт здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня.
Інформація: керівники випускних робіт студентів.

5. Підготовка документів до акредитації ОНП «Економіка» для підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.
Інформація: зав. кафедрою.

6. Різне.