Договори про співпрацю з іноземними ЗВО

Грант Бібліотеки Конгресу США за програмою «Відкритий світ» у коледжі USS (м. Розбург, штат Орегон) (2010 та 2013 роки)

Грант Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні «Students for Academic Integrity» (2016)

Грант Бібліотеки Конгресу США «Adaptation of internally displaced students for new student communities» (2017)

Читання лекцій з "Бізнес-економіки" у Мішкольцькому університеті (Угорщина)

Міжнародний проєкт (відповідно до договору про співпрацю) у Техніко-економічному університеті (м. Чеське Будейовіце, Чехія)

Програма обміну Erasmus+ в Університеті Матея Бела (Словаччина)

Міжнародний проєкт (науково-педагогічне стажування) в Єзуїтському університеті філософії і освіти Академія «Ignatianum»

Міжнародний проєкт Tacis Tempus Project в Університеті прикладних наук Савонії (м. Куопіо, Фінляндія)

Договір про співпрацю із Вищою школою європейських і регіональних досліджень (м. Чеське Будейовіце, Чехія)

Договір про співпрацю із Мішкольцьким університетом (Угорщина)

Програма обміну Erasmus+ в Економічному університеті у Вроцлаві (Польща)