ГАЛУЗЕВА КОНКУРСНА КОМІСІЯ ІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ЕКОНОМІКИ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ І ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ПОВІДОМЛЯЄ!

02-03 березня 2020 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулося засідання галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з економіки природокористування і охорони навколишнього середовища. На конкурс надійшло 73 наукові роботи 94 авторів з 28 закладів вищої освіти України. За результатами засідання галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з економіки природокористування і охорони навколишнього середовища на підставі отриманих рецензій та відкритого обговорення визначено конкурсні роботи, автори яких запрошуються на підсумкову наукову-практичну конференцію. Науково-практична конференція Конкурсу відбудеться 19-20 березня 2020 року у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського. Особисті запрошення авторам робіт та науковим керівникам будуть надіслані поштою.

Більше інформації на офіційному сайті КрНУ.

Додати новий коментар