ГАЛУЗЕВА КОНКУРСНА КОМІСІЯ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051 «ЕКОНОМІКА» ПОВІДОМЛЯЄ!

25 травня 2020 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулося засідання галузевої конкурсної комісії Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 051 «Економіка». На конкурс надійшло 63 наукові роботи 97 авторів з 14 країн світу з 35 закладів вищої освіти до чотирьох тематичних секцій:

– Секція 1 «Економіка та управління підприємствами»;

– Секція 2 «Економіка та управління національним господарством»;

– Секція 3 «Регіональна економіка»;

– Секція 4 «Міжнародна економіка».

У відбірковому турі прийняли участь наукові роботи студентів з України, Чехії, Грузії, Індії, Болгарії, Польщі, Іраку, Вірменії, Італії, Азербайджану, Нідерландів, Іспанії, Франції, Угорщини.

За результатами засідання галузевої конкурсної комісії на підставі отриманих рецензій у форматі подвійного «сліпого» рецензування визначено конкурсні роботи, автори яких претендують на нагородження. У зв’язку з оголошенням карантину відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (МОН України) від 12.03.2020 № 22.1/10-713 «Про проведення інтелектуальних студентських заходів» остаточне визначення переможців буде проведено на основі розгляду конкурсною комісією електронних презентацій авторів наукових робіт. У зв’язку з цим просимо авторів – претендентів на перемогу до 27 травня підготувати та надіслати для розгляду конкурсною комісією презентацію отриманих наукових результатів англійською мовою на 10-12 слайдів у форматі PPT або PPTX (у PowerPoint), наукову роботу українською та англійською мовою у форматі PDF на електронну адресу yurishevchuk1818@gmail.com (Шевчук Юрій Вікторович).

Вітаємо переможців відбіркового туру  та бажаємо подальших успіхів!

Підсумкове онлайн-засідання галузевої конкурсної комісії Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 051 «Економіка» відбудеться 28 травня 2020 року.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном: 096 640 32 25 – Шевчук Юрій Вікторович.

Із загальним рейтингом учасників Конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Українська

Додати новий коментар