Кафедра економіки КрНУ запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт зі спеціальності «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища»

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2017 № 1364 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського оголошується конкурс студентських наукових робіт «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища».

Метою конкурсу є стимулювання участі творчої молоді у вирішенні актуальних проблем сталого розвитку, економіки природокористування, впровадження конкретних пропозицій у сферу раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, виявлення нових дослідників-науковців.

Термін проведення конкурсу -  жовтень 2017 р. – квітень 2018 р. Конкурс проводиться у 2 тури:

-  перший тур – жовтень 2017 р.-лютий 2018 р у вищих навчальних закладах;

-  другий тур – лютий-квітень 2018 р. у базовому вищому навчальному закладі (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського).

Термін подання робіт на ІІ-й тур Конкурсу - до 15 лютого 2018 р. (визначається за поштовим штемпелем).

Підведення підсумків та нагородження переможців відбудеться в урочистій обстановці в м. Кременчуці на підсумковій конференції 29-30 березня 2018 р.

Більш детальна інформація про конкурс у інформаційному листі.

Невизначено

Додати новий коментар