Кафедра економіки КрНУ запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт 2018/2019 рр.

 

Кафедра економіки КрНУ запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт зі спеціальності «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища»

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2018 № 1010 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році" на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського оголошується конкурс студентських наукових робіт "Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища".

Метою конкурсу є стимулювання участі творчої молоді у вирішенні актуальних проблем сталого розвитку, економіки природокористування, впровадження конкретних пропозицій у сферу раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, виявлення нових дослідників-науковців.

Термін проведення конкурсу - жовтень 2018 р. - квітень 2019 р. Конкурс проводиться у 2 тури:

  • перший тур – жовтень 2018 р.- січень 2019 р у вищих навчальних закладах;
  • другий тур – лютий-квітень 2019 р. у базовому вищому навчальному закладі (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського).

Термін подання робіт на ІІ-й тур Конкурсу - до 10 лютого 2019 р. (визначається за поштовим штемпелем).

Підведення підсумків та нагородження переможців відбудеться в урочистій обстановці в м. Кременчуці на підсумковій конференції 22-23 квітня 2019 р.

Більш детальна інформація про конкурс у інформаційному листі.

Українська

Додати новий коментар