На базі кафедри економіки було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію

28-30 листопада на базі кафедри економіки КрНУ було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію "Стратегічні перспективи розвитку економічних суб'єктів в нестабільному економічному середовищі".

До найбільш відомих навчальних закладів, які взяли у ній участь слід віднести, зокрема, іноземні: Національний університет Льюїса (Польща), Університет Туріба (м. Рига, Латвія), Мішкольцький Університет (Угорщина), Університет Матея Бела (Словаччина), Ланчжоуський Джіатонг університет шляхів сполучення (Китайська народна республіка), Вища школа управління охороною праці (м. Катовіце, Польща); та вітчизняні: Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" (м. Харків), Черкаський державний технологічний університет (м. Черкаси), Університет Державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) тощо. До участі у конференції також було залучено представників таких підприємств Кременчука, як: ТОВ "Віденський млин", ПАТ "Кременчуцький завод дорожніх машин", ПАТ "Завод технічного вуглецю" тощо.

Метою конференції була організація дискусії із актуальних проблем економічного, соціального, екологічного та інноваційного розвитку суб'єктів господарювання у нестабільному економічному середовищі.

На конференцію учасниками було надіслано тези за такими основними тематичними напрямами:

- Стратегія управління розвитком підприємств в країнах ЄС: досвід та сучасні реалії;

- Детермінанти інноваційного розвитку національної економіки в умовах глобалізації;

- Фінансова політика: проблеми і перспективи удосконалення;

- Маркетинг і менеджмент підприємницької діяльності: проблеми та перспективи розвитку;

- Інноваційний розвиток в Україні: наявний потенціал і ключові питання його реалізації;

- Економіка природокористування та охорона навколишнього середовища: сучасні концепції;

- Актуальні питання теорії і практики застосування інформаційних технологій та математичних методів і моделей в економіці.

Для забезпечення можливості обговорення робіт авторами та учасниками конференції усі тези було розміщено на сторінці кафедри економіки у Google+ . У даному форматі дискусії взяти участь можуть всі бажаючі.

Після завершення Інтернет-конференції збірка матеріалів у електронному форматі розміщена та доступна на сайті Кременчуцького національного університету як електронне видання, а учасники конференції отримали збірник тез на електронну адресу.

Невизначено

Додати новий коментар