На базі кафедри відбудеться І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського запрошує прийняти участь у І Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Стратегічні перспективи розвитку економічних суб’єктів в нестабільному економічному середовищі», яка відбудеться 21-23 березня 2017 року.

Метою конференції є обговорення актуальних проблем економічного, соціального, екологічного та інноваційного розвитку суб’єктів економічної системи.

Основним завданням конференції є консолідація наукових досягнень, направлених на розробку рекомендацій щодо рішення проблем розвитку суспільства в умовах нестабільного економічного середовища.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ:

1. Стратегія та перспективи управління розвитком підприємств: досвід та сучасні реалії.

2. Складові та компоненти інноваційного розвитку національної економіки в умовах нестабільного економічного середовища.

3. Фінансова політика: проблеми і перспективи удосконалення.

4. Маркетинг і менеджмент підприємницької діяльності.

5. Інноваційний розвиток в Україні: наявний потенціал і ключові питання його реалізації.

6. Економіка природокористування та охорона навколишнього середовища: сучасні концепції.

7. Актуальні питання теорії і практики застосування інформаційних технологій та математичних методів і моделей в економіці.

Більш детально з інформацією про конференцію можна ознайомитися в інформаційному листі

Додати новий коментар