На кафедрі економіки відбулось засідання круглого столу "Економічні наслідки пандемії: виклики та можливості"

13 травня 2020 року на кафедрі економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського в рамках Дня науки було проведено засідання круглого столу в онлайн форматі зі здобувачами вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня «Економічні наслідки пандемії: виклики та можливості». До засідання круглого столу висловили бажання приєднатись студенти-члени товариства молодих науковців, які були приємно вражені попередніми науковими заходами кафедри економіки. Учасники круглого столу обговорили соціально-економічні наслідки пандемії та її вплив на світову економіку в цілому та економіку України зокрема; обговорили нові можливості розвитку, які виникають у відповідь на виклики сьогодення.

Додати новий коментар