На кафедрі економіки відбувся онлайн-семінар «Академічна доброчесність та академічна свобода як обов’язкові складові розвитку сучасної української науки»

11 травня 2020 року на кафедрі економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського в рамках Дня науки було проведено онлайн-семінар для студентів-членів товариства молодих науковців та аспірантів «Академічна доброчесність та академічна свобода як обов’язкові складові розвитку сучасної української науки». Онлайн-семінар провела старший викладач кафедри економіки Іщенко Світлана Вікторівна, яка пояснила учасникам принципи академічної доброчесності та важливість їх дотримання в новітніх умовах, правила цитування та посилання при написанні наукових текстів, основні аспекти захисту прав інтелектуальної власності. Молоді науковці приймали активну участь у обговоренні та відзначили актуальність теми онлайн-семінару.

Додати новий коментар