На кафедрі економіки відбувся онлайн-семінар "Молодіжна наука в Україні: проблеми, перспективи, можливості"

15 травня 2020 року на кафедрі економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського в рамках Дня науки було проведено онлайн-семінар для студентів членів товариства молодих науковців на тему «Молодіжна наука в Україні: проблеми, перспективи, можливості». Семінар провела завідувач кафедри економіки, д.е.н., проф. Маслак Ольга Іванівна. Подія викликала неабияку зацікавленість з боку учасників. Ольга Іванівна розповіла про виклики сьогодення для науки та можливості наукової роботи для молодих науковців, а також про можливості академічної мобільності, які надає Університет. Учасники завершували семінар з натхнеттям на нові наукові звершення!

Додати новий коментар