У КрНУ відбулась ІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція

8-10 листопада на базі кафедри економіки КрНУ було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну Інтернет-конференцію "Стратегічно-інноваційний розвиток суб'єктів економічної системи в умовах глобалізації".

До найбільш відомих навчальних закладів, які взяли у ній участь слід віднести, зокрема, іноземні: Вроцлавський економічний університет (Польша), Мішкольцький Університет (Угорщина), Університет Матея Бела (Словаччина), Ланчжоуський Джіатонг університет шляхів сполучення (Китайська народна республіка); та вітчизняні: Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" (м. Харків), Черкаський державний технологічний університет (м. Черкаси), Університет Державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) тощо.

Метою конференції було обговорення актуальних проблем економічного, соціального, екологічного та інноваційного розвитку суб'єктів економічної системи.

На конференцію учасниками було надіслано тези за такими основними тематичними напрямами:

- Стратегія управління розвитком підприємств в країнах ЄС: досвід та сучасні реалії;

- Детермінанти інноваційного розвитку національної економіки в умовах глобалізації;

- Фінансова політика: проблеми і перспективи удосконалення;

- Маркетинг і менеджмент підприємницької діяльності: проблеми та перспективи розвитку;

- Інноваційний розвиток в Україні: наявний потенціал і ключові питання його реалізації;

- Економіка природокористування та охорона навколишнього середовища: сучасні концепції;

- Актуальні питання теорії і практики застосування інформаційних технологій та математичних методів і моделей в економіці.

Для забезпечення можливості обговорення робіт авторами та учасниками конференції, усі тези було розміщено на сторінці кафедри економіки у Google+. У даному форматі дискусії взяти участь можуть всі бажаючі.

Після завершення Інтернет-конференції збірка матеріалів у електронному форматі розміщена та доступна на сайті Кременчуцького національного університету як електронне видання, а учасники конференції отримають збірник тез на електронну адресу.

Невизначено

Додати новий коментар