Вітаємо переможців конкурсу презентацій «Моя школа – краща!»

24 лютого 2018 року у Кременчуцькому університеті імені Михайла Остроградського на базі кафедри економіки відбувся другий тур конкурсу презентацій «Моя школа – краща!». У конкурсі взяли участь 62 школи м.Кременчук та Полтавської області. Конкурс проводився в два тури. Перший тур – відбірковий. Всі авторські роботи були розглянуті конкурсною комісією та визначено 14 найкращих робіт. Другий тур – особисте представлення кращих конкурсних робіт та визначення переможців конкурсу презентацій «Моя школа – краща!». Особисто представили свої школи 12 учасників.

Члени конкурсної комісії:

Перший проректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського доктор біологічних наук, професор Никифоров Володимир Валентинович

Начальник Крюківської районної адміністрації, депутат міської ради Лозовик Дмитро Борисович.

Директор департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Москалик Генадій Федорович.

Кременчуцьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – ліцей» №17 «Вибір» нагороджено дипломом першого ступеня за перемогу у конкурсі презентацій «Моя школа – краща!»

Пустовійтівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів нагороджено дипломом другого ступеня за перемогу у конкурсі презентацій «Моя школа – краща!»

Кременчуцьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №19 нагороджено дипломом третього ступеня за перемогу у конкурсі презентацій «Моя школа – краща!»

Переможцем відкритого онлайн голосування у конкурсі глядацьких симпатій стала робота Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

Висловлюємо подяку директору департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Москалику Генадію Федоровичу за допомогу в організації Конкурсу.

Висловлюємо подяку нашим спонсорам: депутату міської ради Лозовику Дмитру Борисовичу та директору з розвитку ТОВ «Ворд Сервіс» Балі Володимиру Володимировичу.

Невизначено

Додати новий коментар