Викладачі зі студентами відвідали патріотичну виставку, присвячену Дню українського добровольця

14 лютого викладачі кафедри економіки разом зі студентами відвідали на площі Незалежності патріотичну виставку, присвячену  Дню українського добровольця.

На виставці вони ознайомилися з експозиційними експонатами, які відображають історію визвольної боротьби українців за незалежність в різні роки становлення української держави, фотогалереєю портретів героїв минулої та сучасної України, знаних на увесь світ українських діячів, тощо. Варто відмітити, шо екскурсію їм провели кременчуцькі історикознавці з числа учасників бойових дій, які є свідками та учасниками реальних подій, що наразі відбуваються на сході України.

Також на виставці працювала польова кухня, і студенти разом з викладачами скуштували смачну солдатську кашу, приготовлену за рецептами військових кухарів, а також деякі студенти навіть допомогли в'язати маскувальну сітку!

Додати новий коментар