Випускники кафедри

Яворский Вячеслав Вікторович народився 4 травня 1961 року в с. Видошня, Ярмолинецького району, Хмельницької області. Закінчив у 1978 році Михайлівську СШ с. Михайлівка, Ярмолинецького району, Хмельницької області та поступив до технічного училища № 19 м. Красний Лиман, яке закінчив у 1980 році з відзнакою по спеціальності помічник машиніста тепловозу.

У цьому ж році пішов працювати помічником машиніста тепловозу. З 1980 по 1982 р.р. перебував в лавах Радянської Армії.

Трудовий шлях продовжив майстром паросилового господарства Плужнянського заводу кормових антибіотиків, потім працював головним механіком та керівник служби маркетингу хлібокомбінату ВАТ "Світловодський хлібозавод"

З 1997 року свій трудовий шлях В’ячеслава Вікторовича пов’язаний з ВАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю», де він почав працювати заступником директора.

У 2003 році він закінчив навчання у КДПУ за спеціальністю "Економіка підприємств" та отримав кваліфікацію економіста.

Зараз В’ячеслав Вікторович працює директором ВАТ "Кременчуцький завод технічного вуглецю"

 

Микола Іванович Данилейко народився у 1957 році на Полтавщині, в робітничій сім’ї. Працювати розпочав токарем у механічному цеху Кременчуцького автомобільного заводу, очолював комсомольську організацію цеху.

У 1981-му молодого ініціативного працівника запросили у Кременчуцький міський комітет комсомолу на посаду інструктора. Майже чотири роки віддані організаторській роботі з міською молоддю.

У 2001 році здібний керівник одержав вищу освіту – економічну – у Кременчуцькому державному політехнічному університеті ім. М. Остроградського.

Майже двадцять п’ять років життя Миколи Івановича Данилейка пов'язані з ВАТ „Кременчуцький завод дорожніх машин”, на якому він пройшов шлях від інженера-технолога відділу автоматизації, керівника групи соціального розвитку, начальника відділу збуту, начальника відділу маркетингу, віце-президента з комерційних питань та економіки – до голови правління-президента ВАТ „Кредмаш”. На цій посаді він перебуває з 2002 року, двічі акціонери обирали його керівником ВАТ.

Усі ці роки праці сформували М.І. Данилейка як керівника нової генерації з масштабним мисленням і вмінням націлити колектив на перспективу. Під його керівництвом підприємство досягло найвищої стабільності.

М.І. Данилейко – активний громадський діяч міста, член міськвиконкому Кременчуцької ради народних депутатів, депутат Полтавської обласної ради.

Ділові якості президента ВАТ „Кредмаш” М.І. Данилейка оцінені „Золотим Знаком” Українського Союзу промисловців і підприємців, Почесними грамотами, урядовими відзнаками, подяками Міністерства промислової політики України, званнями „Заслужений машинобудівник України”, „Ветеран праці”, нагородженням Орденом Миколи Чудотворця ІІІ ступеня, Знаком Федерації профспілок України „За соціальне партнерство”.