інтернет-конференція

У КрНУ відбулась III Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція з міжнародною участю

27-29 листопада на базі кафедри економіки КрНУ було проведено ІІІ Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію з міжнародною участю "Стратегічні перспективи розвитку економічних суб'єктів в нестабільному економічному середовищі".

Українська

У КрНУ відбулась III Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція

7-9 листопада на базі кафедри економіки КрНУ було проведено ІІІ Міжнародну науково-практичну Інтернет-конференцію "Стратегічно-інноваційний розвиток суб'єктів економічної системи в умовах глобалізації".

Українська

У КрНУ відбулась ІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція

Невизначено

8-10 листопада на базі кафедри економіки КрНУ було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну Інтернет-конференцію "Стратегічно-інноваційний розвиток суб'єктів економічної системи в умовах глобалізації".

На базі кафедри економіки було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію

Невизначено

28-30 листопада на базі кафедри економіки КрНУ було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію "Стратегічні перспективи розвитку економічних суб'єктів в нестабільному економічному середовищі".

Відбулася І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція

Українська
21-23 березня 2017 року на базі кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Стратегічні перспективи розвитку економічних суб’єктів в нестабільному економічному середовищі».
 
Основним завданням конференції була консолідація наукових досягнень, направлених на розробку рекомендацій щодо рішення проблем розвитку суспільства в умовах нестабільного економічного середовища.
 

На базі кафедри відбудеться І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського запрошує прийняти участь у І Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Стратегічні перспективи розвитку економічних суб’єктів в нестабільному економічному середовищі», яка відбудеться 21-23 березня 2017 року.

 

Метою конференції є обговорення актуальних проблем економічного, соціального, екологічного та інноваційного розвитку суб’єктів економічної системи.

Українська

Відбулася І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

16-18 листопада 2016 року відбулася І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Стратегічно-інноваційний розвиток суб’єктів економічної системи в умовах глобалізації», організатором якої виступила кафедра економіки Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського.

Основним завданням конференції була консолідація наукових досягнень, направлених на розробку рекомендацій щодо рішення проблем розвитку суспільства в умовах процесів глобалізації.

Українська