інтернет-конференція

У КрНУ відбулась IV Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція з міжнародною участю

13-15 березня на базі кафедри економіки КрНУ було проведено ІV Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію «Стратегічні перспективи розвитку економічних суб’єктів в нестабільному економічному середовищі».

Українська

На базі кафедри відбудеться ІV Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція з міжнародною участю

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського запрошує взяти участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції з міжнародною участю «Стратегічні перспективи розвитку економічних суб’єктів в нестабільному економічному середовищі», яка відбудеться 13-15 березня 2020 року.

Метою конференції є обговорення актуальних проблем економічного, соціального, екологічного та інноваційного розвитку суб’єктів економічної системи.

Українська

У КрНУ відбулась IV Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція

5-7 листопада на базі кафедри економіки КрНУ було проведено ІV Міжнародну науково-практичну Інтернет-конференцію "Стратегічно-інноваційний розвиток суб'єктів економічної системи в умовах глобалізації".

Українська

У КрНУ відбулась III Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція з міжнародною участю

27-29 листопада на базі кафедри економіки КрНУ було проведено ІІІ Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію з міжнародною участю "Стратегічні перспективи розвитку економічних суб'єктів в нестабільному економічному середовищі".

Українська

У КрНУ відбулась III Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція

7-9 листопада на базі кафедри економіки КрНУ було проведено ІІІ Міжнародну науково-практичну Інтернет-конференцію "Стратегічно-інноваційний розвиток суб'єктів економічної системи в умовах глобалізації".

Українська

У КрНУ відбулась ІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція

Невизначено

8-10 листопада на базі кафедри економіки КрНУ було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну Інтернет-конференцію "Стратегічно-інноваційний розвиток суб'єктів економічної системи в умовах глобалізації".

На базі кафедри економіки було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію

Невизначено

28-30 листопада на базі кафедри економіки КрНУ було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію "Стратегічні перспективи розвитку економічних суб'єктів в нестабільному економічному середовищі".

Сторінки