конкурс наукових робіт

Про зміни щодо підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт зі спеціальності «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища»

У зв'язку з оголошенням карантину відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (МОН України) від 12.03.2020 № 22.1/10-713 «Про проведення інтелектуальних студентських заходів» галузева конкурсна комісія II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Економіки природокористування та охорони навколишнього середовища» прийняла рішення визначити переможців зазначеного конкурсу на підставі результатів першого етапу другого туру Конкурсу (за результатами двох рецензій).

Українська

ГАЛУЗЕВА КОНКУРСНА КОМІСІЯ ІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ЕКОНОМІКИ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ І ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ПОВІДОМЛЯЄ!

02-03 березня 2020 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулося засідання галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з економіки природокористування і охорони навколишнього середовища. На конкурс надійшло 73 наукові роботи 94 авторів з 28 закладів вищої освіти України.

Українська

Кафедра економіки КрНУ запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт 2019/2020 рр.

Українська

Кафедра економіки КрНУ запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт зі спеціальності «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища»

Кафедра економіки КрНУ запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт 2018/2019 рр.

Українська

 

Кафедра економіки КрНУ запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт

Невизначено

Кафедра економіки КрНУ запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт зі спеціальності «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища»

Список студентів, запрошених на підсумкову конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища»

Українська

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1266 від 20.10.2016 р. для остаточного встановлення переможців 27-28 березня 2017 р. на базі кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбудеться підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища».

Рішенням конкурсної комісії такими, що претендують на призові місця, визнані наукові роботи наступних авторів, які запрошуються на підсумкову конференцію: