конкурс студентських робіт

Студенти економісти отримали 18 призових місць на Всеукраїнських конкурсах наукових робіт та олімпіадах

У 2015-2016 навчальному році студенти спеціальності "Економіка підприємства" отримали 18 призових місць на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук і олімпіадах.

На конкурсах студентських наукових робіт переможцями та призерами стали:

Українська

Список студентів, запрошених на підсумкову конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища»

Українська

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1193 від 21.10.2014 р.  для остаточного встановлення переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища» запрошуються до Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського на підсумкову конференцію, що відбудеться 26-28 березня 2015 р., наступні учасники:

1.               Шевердина Алла Володимирівна (науковий керівник – Горова Ксенія Олександрівна), Харківський національний автомобільно-дорожній університет;

Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт “Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища”. Інформаційний лист

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1193 від 21.10.2014 р. на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського оголошується конкурс студентських наукових робіт “Економіка природокористування і охорони навколишнього природного середовища”. Метою конкурсу є стимулювання участі творчої молоді у вирішенні актуальних проблем сталого розвитку, економіки природокористування, впровадження конкретних пропозицій у сферу раціонального природокористування, виявлення нових дослідників-науковців.

Українська