розвиток

На кафедрі економіки відбулось засідання круглого столу "Економічні наслідки пандемії: виклики та можливості"

13 травня 2020 року на кафедрі економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського в рамках Дня науки було проведено засідання круглого столу в онлайн форматі зі здобувачами вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня «Економічні наслідки пандемії: виклики та можливості». До засідання круглого столу висловили бажання приєднатись студенти-члени товариства молодих науковців, які були приємно вражені попередніми науковими заходами кафедри економіки.

Українська

Завідувач кафедри економіки взяла участь у засіданні Академії економічних наук України

24-25 травня 2019 року на базі Національного університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) проходило засідання Академії економічних наук України, на якому розглядались важливі питання розвитку економіки України, спільні досягнення та перспективні плани на наступний рік. У обговореннях взяла участь доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки КрНУ Маслак Ольга Іванівна.

Українська

Кафедра економіки КрНУ активно співпрацює з проектом ПРОМІС

Викладачі та студенти кафедри економіки прийняли участь у розширеному засіданні Дорадчого комітету з ефективного врядування і розвитку, створеного для впровадження Проекту ПРОМІС у м. Кременчуці.

Докладніше за посиланням.

Українська

Сторінки