ВКСНР

Результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

20 березня 2020 року у рамках ІІ туру було підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей зі спеціалізації «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища».

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 73 студентських наукових робіт (94 авторів), що надійшли з 28 закладів вищої освіти.

Українська

На базі кафедри економіки відбулась підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

22-23 квітня 2019 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського пройшла підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей зі спеціалізації «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища».

На підсумковій науково-практичній конференції виступило 22 студента з 13 вищих навчальних закладів.

Українська

Студенти спеціальності "Економіка підприємства" отримали 14 призових місць на Всеукраїнських конкурсах наукових робіт та олімпіадах

У 2014-2015 навчальному році студенти спеціальності "Економіка підприємства" отримали 14 призових місць на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук і олімпіадах.
 
 
Так на конкурсах студентських наукових робіт переможцями та призерами стали:
- за напрямом «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища»
Українська
Теги: 

Відбулась підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища»

27 березня 2015 року в Кременчуцькому національному університеті ім. Михайла Остроградського підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища».

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 70 студентських наукових робіт 79 авторів, що надійшли з 40 вищих навчальних закладів (статистична довідка додається).

На підсумковій науково-практичній конференції виступили 20 студентів з 16 вищих навчальних закладів.

Українська
Теги: 

Список студентів, запрошених на підсумкову конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища»

Українська

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1193 від 21.10.2014 р.  для остаточного встановлення переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища» запрошуються до Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського на підсумкову конференцію, що відбудеться 26-28 березня 2015 р., наступні учасники:

1.               Шевердина Алла Володимирівна (науковий керівник – Горова Ксенія Олександрівна), Харківський національний автомобільно-дорожній університет;

Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт “Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища”. Інформаційний лист

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1193 від 21.10.2014 р. на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського оголошується конкурс студентських наукових робіт “Економіка природокористування і охорони навколишнього природного середовища”. Метою конкурсу є стимулювання участі творчої молоді у вирішенні актуальних проблем сталого розвитку, економіки природокористування, впровадження конкретних пропозицій у сферу раціонального природокористування, виявлення нових дослідників-науковців.

Українська