Сайт КРНУ

Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність

Положення про порядок перезарахування результатів навчання для учасників програм кредитної академічної мобільності у КрНУ

Витяги з протоколів засідання предметної комісії ФЕУ КрНУ про перезарахування та визнання результатів навчання здобувачів

Успішне завершення віртуальної міжнародної академічної мобільності «Data Analysis and Presentation Skills: the PwC Approach Specialization» викладачів та здобувачів кафедри економіки за підтримки «Price water house Coopers»

Участь в українсько-естонській програмі міжнародної віртуальної академічної мобільності викладачів та здобувачів кафедри економіки

Міжнародне стажування «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» (Польща – Україна)

Академічна мобільність здобувачів

University of Occupational Safety Management in Katowice

У листопаді 2020 року Вищою школою управління охороною праці в Катовіце було проведено триденний тренінг «Економіка 4.0 в світлі теорії ситуаційного управління».
 
Лектор: Павел Мьонсек – психолог, коуч, бізнес-тренер 5 рівня кваліфікації EQF (Європейська система кваліфікацій), тренер з рекомендацією 1-го ступеня Польської Психологічної Асоціації, практикуючий бізнес-консультант з питань розробки стратегій, радник з питань реструктуризації підприємств.
 

Сертифікати викладачів

Cертифікати здобувачів

 

Академічна мобільність Горпенко К.Е. на факультеті економіки Університету Матея Бела за програмою "Business Economics and Management"

Академічна мобільність Кабатової Юліанни Олександрівни у Вроцлавському економічному університеті за програмою "Business Studies/ Economics"

Академічна мобільність Александровського Д.О. на факультеті економіки Університету Матея Бела за програмою "Business Economics and Management"

 

Програми академічної мобільності між ЗВО України

Академічна мобільність викладачів

Викладачі групи забезпечення та здобувачі вищої освіти беруть активну участь у різних програмах обміну. Так, у 2010 р. доцентом кафедри економіки Маслак О.І., у 2013 р. доцентом кафедри економіки Балою В.В., у 2015 році аспіранткою кафедри економіки Пряхіною К. А. було виграно гранти Бібліотеки Конгресу США за програмою «Відкритий світ», в рамках якої були презентовані напрацювання в галузі інноваційних підходів в системі освіти в коледжі USS (м. Розбург, штат Орегон).

У 2016 році проф. Маслак О.І. за запрошенням для читання лекцій з «Бізнес-економіки» відвідала Мішкольцький університет (Угорщина).

У 2016 році викладачами кафедри економіки було отримано грант Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні «Students for Academic Integrity», обсягом фінансування 27 тис. грн., у 2017 році - грант бібліотеки конгресу США «Adaptation of internally displaced students for new student communities», обсягом фінансування 35,755 тис. грн.

У 2018 році магістрант 5 курсу спеціальності «Економіка» (теперішній здобувач ОНП «Економіка (PhD)), навчався за програмою обміну Erasmus+ у Словаччині.

У 2018 р. Скрипнюк (Кривонос, Воробйова) К.О. – брала участь у міжнародному проєкті - науково-практичній конференції - Сучава (Румунія).

У 2019 році доц. Пирогов Д.Л. брав участь у міжнародному проєкті (відповідно до договору про співпрацю) (стажування) Університета Чехії (Vysoká škola technical a ekonomická v Českých Budějovicích), (Чеська Республіка, 2019 р.) з Курсу навчання в рамках програми «Management, Economy and Subsidies of An Enterprise» (з метою сприяння покращення рівня володіння англійською мовою).

У 2019 році Гришко Н.Є. та Маслак О.І. взяли участь у міжнародному проєкті - науково-педагогічне стажування - Jesuit University Ignatianum in Krakow, (Польща), що сприяло покращенню рівня володіння англійською мовою (Отримання Certificate B2 (Date: 12.10.2019, Venue: Kremenchug (UA), Reference Number: 72KR51455DP09) та дозволило визначити можливості та індикатори розвитку системи вищої освіти за кордоном, набути досвід з питань організації навчального процесу з економіки, менеджменту, права (впровадження активних методів навчання та викладання дисциплін економічного спрямування).

2021 року НПП кафедри економіки (Маслак О.І., Гришко Н.Є., Яковенко Я.Ю.) взяли участь у міжнародному стажуванні «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» (Польща – Україна). На фінальній зустрічі команда викладачів представила проєкт на тему «Розвиток інструментів формування ключових компетентностей та практичних навичок здобувачів вищої освіти», що був високо оцінений експертами і науковою спільнотою.

У 2022 року Маслак О.І., Гришко Н.Є., Пирогов Д.Л., Яковенко Я.Ю. взяли участь у програмі міжнародної віртуальної академічної мобільності «Data Analysis and Presentation Skills: the PwC Approach Specialization» (Головний офіc PwC – Лондон, Велика Британія), яка дозволила удосконалити навички використання бази даних та аналітики для розробки плану вирішення бізнес-проблеми, зокрема за рахунок використання Excel для аналізу даних за допомогою формул і представлення серії візуалізацій з підсумковими рекомендаціями для вирішення бізнес-проблеми. У фінальному проєкті CapstoneНПП продемонстрували набуті навички, вирішуючи імітаційну бізнес-проблему клієнта, аналізуючи набір даних, шукаючи бізнес-інсайти.

НПП кафедри економіки взяли участь в українсько-естонській програмі міжнародної віртуальної академічної мобільності на запрошення спільноти Кампстер (Таллін, повіт Гар`юмаа, Естонія) у 2022 році. Маслак О.І., Гришко Н.Є., Пирогов Д.Л., Яковенко Я.Ю. протягом місячного міжнародного стажування опанували широкий цикл тренінгів тайм-менеджменту та інструментів їх вирішення, зокрема такі змістовні блоки: як розпоряджатися часом; як заощадити час; як позбутися злодіїв часу; як застосовувати метод ABCDE; як застосовувати метод 80/20, які є актуальними для сучасних управлінців та викладачів.

У 2022 році Маслак О.І. та Яковенко Я.Ю. були учасниками програми Erasmus+, проєкту модуля Жана Моне "Європейська інтеграція України в умовах індустрії 4.0".

2023 року НПП кафедри (Маслак О.І., Гришко Н.Є., Пирогов Д.Л., Глазунова О.О., Яковенко Я.Ю.) взяли участь у міжнародній мобільності від Вищої школи управління охороною праці у Катовіцах "Антикризове управління у Польщі: теоретичні і практичні аспекти".